ORGONIT PIRAMIDA koral czerwony, japis 245g P67

89,00 zł
Brutto

Skład : czerwony koral. czarwony agat, japis

Wymiary : długość boku - 9,3cm , podstawa - 7,6cm

Waga : 245,3g

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Orgonity mają właściwości ochronne dla naszej aury,ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach.

Wymiana energii występuje w całym wszechświecie, na wszystkich poziomach. Pod wpływem wspierającego działania minerałów oczyszczą się twoje myśli, a twoje ciało ulegnie wzmocnieniu.   Kamień, od którego poczujesz przyjemne wibracje da ci siłę i odwagę w dążeniu do celu.

Koral

miłość, namiętność, optymizm, kreatywność

Koral jest kamieniem o pochodzeniu organicznym, może być używany do połączenia się z energiami Natury i jej cudów. Koral także przyciąga miłość i obfitość, szczególnie czerwony koral, który jest kamieniem namiętności. Cechy, które wydobywa z człowieka koral to także kreatywność, optymizm, wewnętrzny spokój, siła i zrozumienie celów.

Agat

równowaga, akceptacja, rozwój duchowy
Nazywany kamieniem sukcesu.
Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów.
Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości.

Czerwony jaspis

wzmacnia naszą wolę i sprzyja realistycznemu myśleniu

 W dawnych czasach nosili go żołnierze, bo chronił przed ranami i śmiercią. Powinni go również nosić ci, którzy mają władze. Kamień ten uczy jak panować nad sobą i pokonywać własne słabości.
Działa na czakrę podstawy. Aktywizuje energie w stopach i pomaga w uziemieniu.
Wyzwala głęboki spokój i odprężenie, oczyszcza i harmonizuje energię życiowa. Z tego względu idealny w sytuacjach, gdy konieczne jest wyciszenie nerwów, czy nadmiernie wzbudzonych emocji.
Był uważany za cudowny kamień leczący choroby i przynoszący moc w zwalczaniu przeciwności losu. Czerwona odmiana jaspisu działa silnie ochronnie, chroni od złych czarów i uroków.

 

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

*Każdy orgonit jest zapakowany w folię celofanową w formie prezentu.


P67

Zobacz także