ORGONIT PIRAMIDA opal, obsydian 190g P80

79,00 zł
Brutto

Skład : opal, pomarańczowy awenturyn, snowflake,obsydian,kwarc różowy.

Wymiary : długość boku - 8,5cm , podstawa - 7cm

Waga : 190,4g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opal

ochrona, uleczanie emocji

Opal jest kamieniem o delikatnej energii, zwiększa świadomość, ulecza zranione emocje, służy też jako kamień ochronny. Na poziomie emocjonalnym może pomóc w uwolnieniu się od dawnego zranienia, a nawet odcięcia się od wydarzeń w przeszłych wcieleniach.Energia Opalu pomaga zrozumieć zjawisko polegające na tym, że wszystko na świecie jest z sobą powiązane. To, co dajemy innym - wraca do nas zwielokrotnione. Warto więc dawać w każdej sytuacji dużo tego, co mamy najlepsze, nie zwracając uwagi na to, iż jesteśmy w tym często osamotnieni.

Awenturyn pomarańczowy

ma silny związek z drugą czakrą czyli czakrą sakralną. Polecany jest zwłaszcza dla osób zaangażowanych twórczo (artystów, pisarzy, muzyków, malarzy). Pomaga uspokoić wewnętrzny głos samokrytyki i jest źródłem weny twórczej. Znakomity kamień do medytacji.

Obsydian czarny / Snowflake

ochrona energetycznakamień ochronny o wielkiej mocy

 Chroni je, a równocześnie nakłania mocno trzymać się ziemi, by zachować zdrową równowagę. Obsydian jest kamieniem pomagającym osobom zagubionym, nie umiejącym znaleźć się w świecie materialnym, ugruntowuje chaotyczne energie. Obsydian sprawia, że lepiej znosisz czyjś gniew i krytykę, stajesz się silniejszy i bardziej odporny na świat zewnętrzny, nic Cię nie jest w stanie załamać ani zdenerwować. Obsydian ma właściwości ochronne - chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” i przed pechem.

Kwarc Różowy

kamień miłości i delikatności

Kwarc Różowy - jasnoróżowy aż do ciemno-różowego, rzadko lekko fioletowy. Nadającą mu kolor substancją jest mangan, ale często jest podbarwiany sztucznie tlenkiem żelaza. Różowy kwarc to delikatny kamień bezwarunkowej miłości, uleczenia serca i wybaczenia. Różowy k

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

* Każdy orgonit zapakowany w folię celofanową w formie prezentu.warc ma energię przyciągania i utrzymywania miłości. Otwiera czakrę serca, aby móc kochać i zaufać drugiemu człowiekowi.

P80
1 Przedmiot

Zobacz także