ORGONIT PIRAMIDA ochrona, spokój umysłu P178

79,00 zł
Brak podatku

Skład :kryształ górski, ametyst, miedź, płatki w kolorze złotym.

Wymiary : długość boku - 9,5cm ,długość podstawy - 8cm

Waga : 230,1g

Orgonit posiada silikonowe stopki (można odczepić).

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Orgonity mają właściwości ochronne dla naszej aury,ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach.

 Kryształ Górski

Kryształ górski jest najmocniejszym kamieniem zwiększającym energię, reguluje i odblokowuje jej przepływ.Może być zaprogramowany do dowolnego celu, przybliża wibrację osoby do wibracji tego celu, aby stały się jednością i aby oczekiwane wydarzenie zadziało się w sposób naturalny. To jest kamień do wprowadzania planów w życie: wzmacnia moc myślenia i powiększa zdolność manifestowania marzeń na planie fizycznym.

Kryształ górski - właściwości oczyszczające

Niegdyś wierzono, że kryształy górskie to kamienie  pochłaniające energię z zewnątrz, skupiające ją wokół siebie i kumulujące ją. Dotyczy to zarówno dobrej, jak i również złej energii, dlatego często kryształy uznawane były za neutralizatory czarnych mocy, bądź za akumulatory, z których właściciel mógł czerpać pozytywne wibracje.

Przezroczystość i jasność kryształu od wieków utożsamiana była z czystością.

Przypisywano mu również cechy ochronne przed złymi emocjami.

Zdolność pochłaniania energii dodatkowo nadała kryształowi znaczenie środka oczyszczającego - zarówno umysł, jak i ciało, ale również otoczenie człowieka.

Dzięki neutralizacji negatywnych wibracji przez kryształ górski, zwiększa się szansa na życiowy sukces, pomyślność oraz osiąganie celów.

Ametyst

ochrona, spokój umysłu, rozwój duchowy

Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą.Ametyst daje przekroczenie progu namiętności i wejście w krainę doskonałych idei, głębokich i mistycznych przeżyć.

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

* Każdy orgonit zapakowany w folię celofanową w formie prezentu.

 


P178

Zobacz także