PIRAMIDA ŻYD z monetą na szczęście feng shui P380

89,00 zł
Brak podatku

Skład : figurka mosiężna żyda z groszem,kamienie bursztyn, cytryn, piryt, peridot,kryształ górski

Wymiary : długość boku - 11,7cm , podstawa - 9,7cm

Waga: 432g

Orgonit posiada silikonowe stopki

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Stojąca figurka Żyda z groszową monetą na szczęście.

W myśl powiedzenia: Żyd w sieni, pieniądze w kieszeni.

kamienie,które przyciągają pieniądze i bogactwo:

bursztyn

kryształ górski

cytrtn

piryt

peridot

Cytryn – kamień pieniędzy

Cytryn  jest najbardziej znany jako kamień szczęścia. Przynosi radość jego posiadaczowi i sprawia, że jest on zawsze w dobrym nastroju. Ale oprócz tego, ten półszlachetny kamień jest również obdarzony potężną mocą, która promuje bogactwo i obfitość. To właśnie z tego powodu nosi przydomek „kamień pieniędzy”. Cytryn jest idealnym kamieniem do przyciągania pieniędzy, ale może również być użyteczny jako kamień ochronny. Pomaga odpędzić negatywne energie, które uniemożliwiają pieniądzom dostęp do domu.

Piryt – kamień o dobroczynnej energii

Piryt  jest równie piękny, co przynoszący korzyści.Ten naturalny kamień jest często kojarzony z bogactwem. Jest to jeden z kamieni, które należy mieć, jeśli chce się znaleźć drogę do dobrobytu. Sprzyja introspekcji, uczy poznawać siebie i pomaga jasno formułować cele, aby stać się bogatym. Piryt jest również doskonałym kamieniem do przyciągania pieniędzy. Gdy staniemy przed poważnymi problemami finansowymi posiadanie tego kamienia przy sobie, pomaga w wyjściu z trudnej sytuacji i pozbycia się pecha. Jest to również kamień, który pozwala pozostać bogatym dłużej i na zawsze.Jako jeden z kamieni magicznych na obfitość i bogactwo piryt sprzyja zdobyciu zaufania i mądrości, nabrania pewności siebie i pomaga w lepszym zarządzaniu bogactwem. Aby skorzystać z zalet pirytu, można umieścić go w swoim pokoju, w salonie lub w biurze.

Zielone kamienie także sprzyjają przyciąganiu bogactwa. Z finansami od wieków wiązany jest oliwin (peridot). Ten piękny kamień przynosi nam pozytywną energię i pozytywne myśli. Stąd jak wiadomo - prosta droga, by mieć to, czego się pragnie. Oliwin sprzyja obfitości zarówno duchowej jak i materialnej, zapewne dlatego jest taki pomocny w obszarze prosperity, ponieważ w zewnętrznym świecie zamanifestujemy wyłącznie to, co posiadamy w sobie. Oliwin otwiera na obfitość, pomagając podnieść energię i nastrój, pomagając uwierzyć, że mamy prawo być bogaci.

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

* Każdy orgonit zapakowany w folię celofanową w formie prezentu.

P380

Zobacz także